Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2020 » Wersja 4.223.2020

Kadry i Płace - zmiany w wersji 4.223.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 7. października 2020)

 • Umożliwiono eksport danych do systemów informatycznych towarzystw rozliczających Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Eksport realizowany jest w oparciu o pliki XML zgodne z formatem opracowanym przez Grupę Projektową PPK, który to format honorowany jest przez większość instytucji finansowych działających w tym obszarze. W celu utworzenia pliku należy na oknie "Listy płac" wybrać z głównego menu "Dane" lub spod prawego przycisku myszy opcję "Eksport danych do systemu PPK...". Opcja ta jest również dostępna na panelu przycisków z opisem "PPK". Następnie należy podać nazwę dla pliku XML. Do pliku eksportowane są pozycje listy płac wyłącznie dla tych pracowników dla których włączono odliczanie składek na PPK w karcie pracownika.
 • Umożliwiono modyfikację normatywnej liczby godzin czasu pracy oraz normatywnej ilości dni pracy. Od wartości tych zależy stawka za godzinowa w danym miesiącu oraz naliczanie nadgodzin. Modyfikacji można dokonać na oknie "Listy obecności" wybierając z menu głównego "Dane" lub spod prawego przycisku myszy opcję "Zmień normatywny czas pracy". Modyfikacja dokonywana jest wyłącznie dla pracownika, który jest zaznaczony kursorem.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.224.2020 z dnia 22. października 2020

  Wprowadzono poprawki w zakresie eksportu danych do systemów rozliczających PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe). Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.222.2020 z dnia 26. września 2020

  Automatycznie wyłączono prezentowanie na listach płac kwot potrąceń na Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) oraz wzbogacono wydruki list płac o pozycje potrąceń na Pracownicze Plany Kapitałowe. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji