Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2022 » Wersja 5.303.2022

Rachunek - zmiany w wersji 5.303.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 27. lipca 2022)

Umożliwiono alternatywnie przechowywanie bazy danych programu w chmurze. Chmura pozwala na w pełni niewidoczne dla użytkownika synchronizowanie danych pomiędzy programami zainstalowanymi na różnych komputerach pozwalając również na pracę równoległą. Została tak zaprojektowana, aby możliwa była także praca bez dostępu do Internetu lub offline. W takiej sytuacji dane są buforowane, a po podłączeniu do sieci ponownie synchronizowane. Aby zalogować się do chmury należy podać nazwę użytkownika i hasło w nowej zakładce "Chmura" w Konfiguracji. Chmura jest usługą alternatywną, dodatkowo płatną w modelu abonamentów rocznych. Aby uzyskać login i hasło oraz dodatkowe informacje prosimy o kontakt.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.304.2022 z dnia 11. sierpnia 2022

    Wprowadzono poprawki w działaniu chmury do zdalnej synchronizacji danych oraz wprowadzono mechanizmy przyśpieszające operacje klonowania oraz usuwania rachunków. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.302.2022 z dnia 4. lipca 2022

    Poprawiono stabilność łączności programu z bazą danych SQL. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji