Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2021 » Wersja 4.276.2021

Rachunek - zmiany w wersji 4.276.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 27. września 2021)

  • Wprowadzono udogodnienie polegające na wyświetlaniu chmurki z pełną nazwą kontrahenta po zaznaczeniu kursorem wiersza na oknie "Kontrahenci".
  • Wprowadzono udogodnienie polegające na wyświetlaniu chmurki z nazwą towaru lub usługi po zaznaczeniu kursorem wiersza na oknie "Towary i usługi".
  • Wprowadzono modyfikację w plikach JPK_FA polegające na umieszczeniu numeru PESEL w polu identyfikatora w przypadku gdy kontrahent na rachunku identyfikowany jest PESELem. W takim przypadku obcinane jest także oznaczenie kraju PL z numeru identyfikacyjnego.
  • Poprawiono sortowanie danych na zestawieniach. W przypadku zmiany zestawienia lub jego parametrów zapamiętywane są kolumna oraz kierunek sortowania z ostatnio wybranego raportu.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.277.2021 z dnia 7. października 2021

    Wprowadzono nowy zestaw ikon dla przycisków oraz przeprowadzono aktualizację bazy kodów pocztowych. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.275.2021 z dnia 10. września 2021

    Umożliwiono umieszczenie na wydruku rachunku numeru PESEL sprzedawcy uraz wprowadzono możliwość jednoczesnego wysyłania rachunków e-mailem na dodatkowy adres e-mail. Ponadto dodano przycisk szybkiego kasowania zawartości filtra w głównych widokach danych. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji