Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2019 » Wersja 3.269.2019

Mała Księgowość - zmiany w wersji 3.269.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 22. listopada 2019)

Dodano okno "Inne dokumenty kontrahenta" zawierające uproszczoną listę wszystkich dokumentów wystawionych danemu kontrahentowi. Lista zawiera wyłącznie datę wystawienia, numer dokumentu oraz kwotę dokumentu, a także zakładki w których można wybrać dokumenty: z księgi przychodów i rozchodów (w przypadku firm rozliczających podatek na zasadach ogólnych) lub rejestrów VAT (w przypadku płatników VAT). Listę można wywołać spod prawego przycisku myszy z zaznaczonym kontrahentem z poziomu okna "Kontrahenci" lub z poziomu okien "Księga", "VAT sprzedaż" i "VAT zakupy" z zaznaczonym dokumentem. W przypadku wywołania opcji z poziomu okna innego niż "Kontrahenci" uzyskuje się listę innych dokumentów wystawionych danemu kontrahentowi jak dokument spod, którego opcja została wywołana. W przypadku wywołania opcji z dokumentu bez wskazanego kontrahenta uzyskuje się listę dokumentów bez wskazanego kontrahenta. W przypadku firm rozliczających podatek na podstawie ewidencji przychodów opcja dostępna jest wyłącznie gdy firma jest płatnikiem podatku od towarów i usług.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.270.2019 z dnia 3. grudnia 2019

    Uaktualniono deklaracje VAT-7 do wersji 20 w przypadku firm rozliczających podatek od towarów i usług miesięcznie i do wersji 14 w przypadku firm rozliczających się kwartalnie. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.268.2019 z dnia 14. listopada 2019

    Wprowadzono zmiany w części programu dotyczącej wyliczania miesięcznych kwot podatku. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji