Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2019 » Wersja 3.270.2019

Mała Księgowość - zmiany w wersji 3.270.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 3. grudnia 2019)

Uaktualniono deklaracje VAT-7 do wersji 20 w przypadku firm rozliczających podatek od towarów i usług miesięcznie i do wersji 14 w przypadku firm rozliczających się kwartalnie. Zmiany polegały na zmianie opisu pola 19 na "Kwota podatku od wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów, o których mowa w art. 103 ust. 5aa ustawy, podlegająca wpłacie w terminach, o których mowa w art. 103 ust. 5a i 5b ustawy" oraz na dodaniu pola 69 opisanego "Podatnik wystawił w okresie rozliczeniowym fakturę, o której mowa w art. 106e ust. 1 pkt 18a ustawy". Ponadto nie jest wymagane już podanie w danych podatnika daty urodzenia w przypadku osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą oraz numeru REGON w przypadku spółki cywilnej lub jawnej.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.271.2020 z dnia 19. grudnia 2019

    Umożliwiono oznaczanie dokumentów z metodą podzielonej płatności w rejestrze VAT sprzedaży oraz zaktualizowano formularz VAT-8 do wersji 10. Ponadto dostosowano program do zmian w 2020 roku. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.269.2019 z dnia 22. listopada 2019

    Dodano okno zawierające uproszczoną listę wszystkich dokumentów wystawionych danemu kontrahentowi lub listę innych dokumentów wystawionych danemu kontrahentowi w przypadku wywołania jej z poziomu okien dokumentów. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji