Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2022 » Wersja 5.375.2022

Mała Księgowość - zmiany w wersji 5.375.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 27. maja 2022)

  • Wprowadzono obligatoryjną weryfikację zgodności formularzy JPK_V7 oraz e-Deklaracji ze schematem XSD. Walidacja odbywa się w momencie wciśnięcia przycisku "Wyślij dokument" na oknie formularzy. W przypadku wystąpienia błędu komunikat przedstawiany jest w przyjaznej formie. Formularze JPK_V7 oraz e-Deklaracje dostępne są z poziomu okna Podatki - Podatek VAT... pod przyciskiem "JPK i e-Deklaracje".
  • W firmach rozliczających podatek na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów do widoku tabeli na oknie Podatki - Podatek dochodowy... dodano kolumny "Dochód [zł]" stanowiącą różnicę pomiędzy przychodem, a kosztami oraz kolumnę "Podstawa opodatkowania [zł]".
  • W firmach rozliczających podatek w formie ryczałtu ewidencjonowanego uaktualniono wersję schematu XSD dla pliku JPK_EWP z 1-0 na 1-1. Plik JPK_EWP można wygenerować poprzez użycie opcji Dane - Utwórz Jednolity Plik Kontrolny (JPK)... z poziomu okna "Ryczałt".

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji