Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2022 » Wersja 5.366.2022

Mała Księgowość - zmiany w wersji 5.366.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 3. marca 2022)

Umożliwiono wskazanie zakresu dat na oknie "Dokumenty kontrahenta". Okno "Dokumenty kontrahenta" dostępne jest spod prawego przycisku myszy z okien "Księga", "VAT sprzedaż" oraz "VAT zakupy" pod opcją menu "Pokaż inne dokumenty dla tego samego kontrahenta". Kliknięcie opcji powoduje wyświetlenie okna z listą wszystkich dokumentów wystawionych dla tego samego kontrahenta. W ramach wprowadzonej modyfikacji dodano pola "Zakres dat" umożliwiające określenie okresu z jakiego ma zostać sporządzona lista dokumentów.

 • Zmiany w późniejszej wersji 5.367.2022 z dnia 11. marca 2022

  Poprawiono generowanie plików PDF w przypadku gdy korzystania z kodowania znaków w standardzie UTF-8 oraz wprowadzono mechanizm sprawdzania ilości wolnego miejsca na dysku na który eksportowana jest baza danych. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.365.2022 z dnia 23. lutego 2022

  Umożliwiono zdefiniowanie w Konfiguracji w danych właściciela kodu tytułu ubezpieczenia oraz numeru i serii dowodu osobistego. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji