Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2021 » Wersja 4.318.2021

Mała Księgowość - zmiany w wersji 4.318.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 31. stycznia 2021)

  • Uaktualniono działanie kalkulatora wyliczającego Mały ZUS dla 2021 roku dostępnego z poziomu Konfiguracji w zakładce "ZUS".
  • Dostosowano program do nowej wersji schematu dla plików JPK_EWP w firmach rozliczających podatek na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.319.2021 z dnia 5. lutego 2021

    Poprawiono działanie formularza edycji JPK_V7M oraz JPK_V7K. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.317.2021 z dnia 22. stycznia 2021

    Dla firm rozliczających podatek na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego wprowadzono obsługę nowej wersji pliku JPK_EWP (2) oraz uzupełniono składki ZUS za 2021 rok. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji