Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2020 » Wersja 4.301.2020

Mała Księgowość - zmiany w wersji 4.301.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 16. października 2020)

  • Na oknie dodawania lub edycji dokumentu w rejestrze VAT zakupów w sekcji "Opcje dodatkowe" dodano przełącznik "Zakup środka transportu". Przełącznik ten ma wpływ na prawidłowość wygenerowania raportu JPK_V7M lub JPK_V7K w przypadku transakcji dokumentującej nabycie środka transportu.
  • Na oknie rejestru VAT sprzedaży dodano kolumnę "Oznaczenie dowodu sprzedaży". Pole to może przyjmować oznaczenia RO, WEW lub FP.
  • Na oknie rejestru VAT zakupów dodano kolumnę "Oznaczenie dowodu nabycia". Pole to może przyjmować oznaczenia MK, VAT_RR lub WEW.

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji późniejszej 4.302.2020 z dnia 19. października 2020

  • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji wcześniejszej 4.300.2020 z dnia 9. października 2020

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.