Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2011 » Wersja 1.37.2011

Mała Księgowość - zmiany w wersji 1.37.2011

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 14. listopada 2011)

 • Uaktualniono algorytm wyliczania zaliczek na podatek dochodowy.
 • Na oknie zestawień sprzedaży w widoku tabelarycznym dodano podsumowanie wartości w tabeli.

 • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji późniejszej 1.38.2011 z dnia 29. listopada 2011

  Umożliwiono księgowanie dokumentów do rejestrów VAT zakupów w dowolnym okresie bez względu na ich datę otrzymania.
  Opis wersji 1.38.2011 »

 • Zmiany w programie Mała Księgowość w wersji wcześniejszej 1.36.2011 z dnia 26. października 2011

  Wprowadzono obsługę deklaracji VAT-UE oraz umożliwiono wybór wyposażenia na podstawie dokumentu zakupu. Dodano również przyciski szybkiego przełączania się pomiędzy okresami księgowymi oraz poprawiono księgowanie faktur VAT zaliczkowych i końcowych.
  Opis wersji 1.36.2011 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.