Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2021 » Wersja 4.326.2021

Mała Księgowość - zmiany w wersji 4.326.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 2. kwietnia 2021)

 • W Konfiguracji w w zakładce "Rejestry i podatek VAT" dodano parametr "Domyślna stawka VAT dla sprzedaży". Informacja określona w tym miejscu powoduje domyślne przypisywanie kwot do wskazanej stawki np. podczas dodawania dokumentów od strony księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji przychodów.
 • W Konfiguracji firm rozliczających podatek dochodowy w oparciu o podatkową księgę przychodów i rozchodów w w zakładce "Rejestry i podatek VAT" dodano parametr "Domyślna stawka VAT dla zakupów". Informacja określona w tym miejscu powoduje domyślne przypisywanie kwot do wskazanej stawki np. podczas dodawania dokumentów od strony księgi przychodów i rozchodów lub podczas importu dokumentów z plików JPK_V7M, JPK_V7K lub JPK_VAT.
 • W firmach rozliczających podatek dochodowy w oparciu o podatkową księgę przychodów i rozchodów umożliwiono dodanie do deklaracji PIT-36L załącznika PIT/O. Aby dołączyć załącznik PIT/O należy w polu nr 175 opisanym jako "PIT/O" wpisać 1. Wówczas do formularza zostaną dołączone kolejne strony stanowiące załącznik.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.327.2021 z dnia 8. kwietnia 2021

  Poprawiono stabilność funkcjonowania aplikacji w zakresie dodawania dokumentów od strony kosztów oraz ewidencji podatku naliczonego. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.325.2021 z dnia 26. marca 2021

  Wprowadzono poprawki w algorytmie wyliczania formularzy PIT-36 (28) oraz PIT-36L (17). Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji