Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Wersja 5.441.2024

Księga - zmiany w wersji 5.441.2024

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 26. kwietnia 2024)

Na oknie zestawień dodano dwa nowe raporty: "Różnica w VAT według miesięcy" oraz "Różnica w VAT według lat". Raporty zestawiają różnicę pomiędzy podatkiem VAT należnym, a naliczonym w poszczególnych miesiącach lub latach. Zestawienie nie jest tożsame z podatkiem VAT do zapłaty ponieważ nie uwzględniają przeniesień, a jedynie różnice w ewidencji w zadanym okresie.

  • Zmiany w programie Księga w wersji późniejszej 5.442.2024 z dnia 10. maja 2024

    Wprowadzono możliwość podania daty dla kopiowanych zdarzeń w księdze lub dokumentów w rejestrach VAT.
    Opis wersji 5.442.2024 »

  • Zmiany w programie Księga w wersji wcześniejszej 5.440.2024 z dnia 11. kwietnia 2024

    Usprawniono działanie algorytmu kompresji danych wysyłanych do e-archiwum czego skutkiem jest przyśpieszenie procesu ich archiwizacji.
    Opis wersji 5.440.2024 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.