Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Wersja 5.437.2024

Księga - zmiany w wersji 5.437.2024

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 28. lutego 2024)

Poprawiono stabilność funkcjonowania programu.

  • Zmiany w programie Księga w wersji późniejszej 5.438.2024 z dnia 15. marca 2024

    Umożliwiono rozliczenie składki zdrowotnej za 2023 rok.
    Opis wersji 5.438.2024 »

  • Zmiany w programie Księga w wersji wcześniejszej 5.436.2024 z dnia 23. lutego 2024

    Do tabeli danych w rejestrze wysłanych dokumentów dodano kolumnę z informacją jakiej firmy lub kogo dotyczył wysyłany formularz oraz umożliwiono rozliczenie składki zdrowotnej za 2023 rok.
    Opis wersji 5.436.2024 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.