Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Wersja 5.435.2024

Księga - zmiany w wersji 5.435.2024

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 15. lutego 2024)

Zmodyfikowano Instalator poprzez dodanie w ostatnim kroku instalacji opcjonalnej możliwości automatycznego uruchomienia programu po zamknięciu Instalatora.

  • Zmiany w programie Księga w wersji późniejszej 5.436.2024 z dnia 23. lutego 2024

    Do tabeli danych w rejestrze wysłanych dokumentów dodano kolumnę z informacją jakiej firmy lub kogo dotyczył wysyłany formularz oraz umożliwiono rozliczenie składki zdrowotnej za 2023 rok.
    Opis wersji 5.436.2024 »

  • Zmiany w programie Księga w wersji wcześniejszej 5.434.2024 z dnia 10. lutego 2024

    Dodano możliwość wygenerowania i wysyłki do systemu e-Deklaracje formularza VIU-DO.
    Opis wersji 5.434.2024 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.