Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Wersja 5.433.2024

Księga - zmiany w wersji 5.433.2024

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 2. lutego 2024)

Umożliwiono odliczanie kosztów leasingu pojazdu firmowego, którego koszt zakupu wynosił powyżej 150 tys. zł. Do tabeli danych oraz do okna dodawania lub edycji pojazdu na oknie Słowniki - Pojazdy osobowe... dodano pole "Koszt zakupu [zł]". Ponadto w przypadku dodawania wydatku do księgi przychodów i rozchodów związanego z ratą leasingową do okna wyboru pojazdu i procentu odliczenia dodano pozycję "Według współczynnika". W przypadku wskazania pojazdu, którego koszt zakupu wynosił powyżej 150 tys. zł oraz pozycji "Według współczynnika" odliczenie wyliczane jest w oparciu o współczynnik.

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.