Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2023 » Wersja 5.426.2023

Księga - zmiany w wersji 5.426.2023

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 17. listopada 2023)

Umożliwiono podgląd dokumentów pobranych do programu z KSeF (Krajowego Systemu e-Faktur). W przypadku włączonej opcji integracji z KSeF na oknach księgi oraz rejestrów VAT w menu głównym "Dane" lub pod prawym przyciskiem myszy dodano opcję "Podgląd dokumentu z KSeF". Wybranie opcji na zaznaczonym dokumencie powoduje pobranie dokumentu z systemu i jego zwizualizowanie wraz ze wszystkimi szczegółami. Opcja umożliwia zatem szybki podgląd dokumentu, którego dotyczy dane zdarzenie gospodarcze lub wpis w rejestrze VAT zarówno sprzedaży jak i zakupu.

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.