Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2022 » Wersja 5.374.2022

Księga - zmiany w wersji 5.374.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 20. maja 2022)

Umożliwiono szybki import baz danych w przypadku używania programu w trybie wielofirmowym. W Konfiguracji w zakładce "Spis firm" oraz na oknie zakładania nowej firmy dodano przyciski "Import", których przyciśnięcie powoduje otwarcie okna dialogowego do wskazania bazy ZBD do importu. Po wybraniu pliku import nie jest dokonywany do aktualnie otwartej firmy lecz firma dodawana jest do listy jako kolejna. W przypadku chęci rozszerzenia licencji do użytku wielofirmowego prosimy o kontakt.

  • Zmiany w programie Księga w wersji późniejszej 5.375.2022 z dnia 27. maja 2022

    Wprowadzono obligatoryjną weryfikację zgodności formularzy JPK_V7 oraz e-Deklaracji ze schematem XSD. Ponadto rozszerzono widok tabeli z zaliczkami na podatek dochodowy o dodatkowe kolumny.
    Opis wersji 5.375.2022 »

  • Zmiany w programie Księga w wersji wcześniejszej 5.373.2022 z dnia 13. maja 2022

    Poprawiono jakość zestawień graficznych oraz dodano osie X i Y, siatkę oraz etykiety. Ponadto poprawiono opcję ponownego przeliczania formularzy PIT i VAT.
    Opis wersji 5.373.2022 »

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.