Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2021 » Wersja 4.326.2021

Księga - zmiany w wersji 4.326.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 2. kwietnia 2021)

  • W Konfiguracji w w zakładce "Rejestry i podatek VAT" dodano parametr "Domyślna stawka VAT dla sprzedaży". Informacja określona w tym miejscu powoduje domyślne przypisywanie kwot do wskazanej stawki np. podczas dodawania dokumentów od strony księgi przychodów i rozchodów.
  • W Konfiguracji w w zakładce "Rejestry i podatek VAT" dodano parametr "Domyślna stawka VAT dla zakupów". Informacja określona w tym miejscu powoduje domyślne przypisywanie kwot do wskazanej stawki np. podczas dodawania dokumentów od strony księgi przychodów i rozchodów lub podczas importu dokumentów z plików JPK_V7M, JPK_V7K lub JPK_VAT.
  • Umożliwiono dodanie do deklaracji PIT-36L załącznika PIT/O. Aby dołączyć załącznik PIT/O należy w polu nr 175 opisanym jako "PIT/O" wpisać 1. Wówczas do formularza zostaną dołączone kolejne strony stanowiące załącznik.

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji