Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2019 » Wersja 3.265.2019

Księga - zmiany w wersji 3.265.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 3. października 2019)

Dostosowano algorytm wyliczania miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy metodą progresywną do stawki 17%. Dla zaliczek płaconych od 2019-10-01 stosowana jest przejściowa stawka 17,75%

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.266.2019 z dnia 15. października 2019

    Dodano nowe zestawienia generowane na podstawie danych z rejestrów VAT oraz wprowadzono udogodnienie polegające na opcjonalnym zapisaniu ustawień wydruku. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.264.2019 z dnia 13. września 2019

    Zmieniono sposób zachowania aplikacji w zakresie dodawania dowodów wewnętrznych. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji