Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2021 » Wersja 4.335.2021

Księga - zmiany w wersji 4.335.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 18. czerwca 2021)

Umożliwiono wyłączenie kilometrówki i ewidencji wyposażenia. W Konfiguracji w zakładce "Wygląd programu" dodano przełączniki "Używaj kilometrówki" oraz "Używaj ewidencji wyposażenia" (domyślnie włączone). Wyłączenie tych opcji powoduje usunięcie z głównego paska przycisków wywołujących okna kilometrówki lub ewidencji wyposażenia.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.336.2021 z dnia 30. czerwca 2021

  Do widoku danych na oknie zaliczek na podatek dochodowy oraz do wydruku zestawienia składników podatku dochodowego dodano informacje o ujemnej podstawie opodatkowania o ile za dany miesiąc taka wychodzi. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.334.2021 z dnia 11. czerwca 2021

  Umożliwiono przypisanie kontrahentom kraju oraz dodano wydruk składników niezbędnych do wyliczenia zaliczki na podatek dochodowy. Ponadto umożliwiono zdefiniowanie domyślnego GTU. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji