Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2021 » Wersja 4.336.2021

Księga - zmiany w wersji 4.336.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 30. czerwca 2021)

  • Do widoku danych na oknie Podatki - Podatek dochodowy... dodano kolumnę "Strata [zł]" w której wykazana jest ujemna podstawa opodatkowania o ile w danym miesiącu taka wyjdzie.
  • Na wydruku zestawienia składników podatku dochodowego dostępnego z okna Podatki - Podatek dochodowy... dodano pozycję "Strata [zł]" w której wykazana jest ujemna podstawa opodatkowania. Pozycja widoczna jest na wydruku wyłącznie wtedy gdy w danym miesiącu wyszła ujemna podstawa opodatkowania.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.337.2021 z dnia 6. lipca 2021

    Wprowadzono mechanizm weryfikacji aktualności danych kontrahenta wybieranych z listy na oknach dodawania lub edycji dokumentów w rejestrach VAT. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.335.2021 z dnia 18. czerwca 2021

    Umożliwiono wyłączenie ewidencji przebiegu pojazdu osobowego oraz ewidencji wyposażenia. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji