Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2022 » Wersja 5.385.2022

Księga - zmiany w wersji 5.385.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 17. września 2022)

Na oknie dodawania nowego przychodu do księgi przychodów i rozchodów dodano przełącznik "Nie uwzględniaj tego przychodu do wyliczenia podstawy składki zdrowotnej". Zdarzenie, któremu włączono ww. opcję nie jest uwzględniane do wyliczenia podstawy składki zdrowotnej.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.386.2022 z dnia 30. września 2022

    Poprawiono skalowanie okien w przypadku pracy programu na ekranach wysokiej rozdzielczości z włączonym ponadnormatywnym skalowaniem czcionek. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.384.2022 z dnia 10. września 2022

    Na oknie z listą zaliczek na podatek dochodowy dodano kolumnę z kwotą straty z lat ubiegłych. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt

Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji