Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2020 » Wersja 4.304.2020

Księga - zmiany w wersji 4.304.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 30. października 2020)

 • Dodano nowy rodzaj rejestru VAT zakupów - "Zakup towarów używanych". Wskazanie tego rodzaju rejestru na dokumencie powoduje wpisanie kwoty brutto do pola "Kwota nabycia towarów i usług nabytych od innych podatników dla bezpośredniej korzyści turysty, a także nabycia towarów używanych, dzieł sztuki, przedmiotów kolekcjonerskich i antyków związanych ze sprzedażą opodatkowaną na zasadzie marży zgodnie z art. 120 ustawy" w formularzu JPK_V7M lub JPK_V7K.
 • W przypadku gdy na dokumencie w rejestrze VAT sprzedaży jako rodzaj rejestru zostanie wskazane "Faktury procedura marży" wówczas kwota brutto dokumentu zostanie wykazana w polu "Wartość sprzedaży brutto dostawy towarów i świadczenia usług opodatkowanych na zasadach marży zgodnie z art. 119 i art. 120 ustawy" w formularzu JPK_V7M lub JPK_V7K.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.305.2020 z dnia 6. listopada 2020

  Dodano możliwość sporządzania wydruków plików JPK_V7M oraz JPK_V7K. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.303.2020 z dnia 23. października 2020

  Wprowadzono poprawki do formularzy Jednolitego Pliku Kontrolnego z deklaracją (JPK_V7M oraz JPK_V7K) oraz poprawiono stabilność działania aplikacji. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji