Strona główna » Historia zmian w programach » Ryczałt » Rok 2023 » Wersja 5.405.2023

Ryczałt - zmiany w wersji 5.405.2023

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 17. marca 2023)

Wprowadzono usprawnienia w zakresie komunikacji z KSeF (Krajowym Systemem e-Faktur). Integracja z KSeF docelowo będzie umożliwiać automatyczne księgowanie faktur wystawionych przez przedsiębiorcę, ale i dla przedsiębiorcy przez co całkowicie zniknie konieczność ręcznego wprowadzania do systemu jakichkolwiek dokumentów handlowych lub kosztowych. Aby z dostępnej już teraz funkcjonalności można było korzystać w pełnym zakresie wszyscy przedsiębiorcy muszą zostać objęci obowiązkowym e-fakturowaniem. Stanie się to obligatoryjne dla wszystkich dopiero w połowie 2024 roku. W programie Ryczałt integracja z KSeF dostępna jest już teraz. Aby móc pobierać dokumenty z KSeF należy włączyć dostępność KSeF w Konfiguracji w zakładce "KSeF". Dostęp do systemu możliwy jest poprzez podpis kwalifikowany lub z użyciem tokena autoryzacyjnego.

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji