Strona główna » Historia zmian w programach » Ryczałt » Rok 2022 » Wersja 5.374.2022

Ryczałt - zmiany w wersji 5.374.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 20. maja 2022)

Umożliwiono szybki import baz danych w przypadku używania programu w trybie wielofirmowym. W Konfiguracji w zakładce "Spis firm" oraz na oknie zakładania nowej firmy dodano przyciski "Import", których przyciśnięcie powoduje otwarcie okna dialogowego do wskazania bazy ZBD do importu. Po wybraniu pliku import nie jest dokonywany do aktualnie otwartej firmy lecz firma dodawana jest do listy jako kolejna. W przypadku chęci rozszerzenia licencji do użytku wielofirmowego prosimy o kontakt.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.375.2022 z dnia 27. maja 2022

    Wprowadzono obligatoryjną weryfikację zgodności formularzy JPK_V7 oraz e-Deklaracji ze schematem XSD. Ponadto uaktualniono wersję schematu XSD dla pliku JPK_EWP. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.373.2022 z dnia 13. maja 2022

    Poprawiono jakość zestawień graficznych oraz dodano osie X i Y, siatkę oraz etykiety. Ponadto poprawiono opcję ponownego przeliczania formularzy PIT i VAT. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji