Strona główna » Aktualności

Pakiet Przedsiębiorcy - Aktualności

POBIERZ PROGRAMY
Zmiany zasad fakturowania od 2013 roku(2013-01-17)
W dniu 1. stycznia 2013 roku zaczęła obowiązywać znowelizowana ustawa dotycząca zasad wystawiania faktur. Wiele rzeczy związanych z fakturowaniem zostało znacznie uproszczonych. Nasze programy Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT oraz Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn zostały dostosowane do aktualnych przepisów.
Kadry i Płace - nowy program do pobrania(2012-12-01)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program - Kadry i Płace. Jest to program służący do prowadzenia ewidencji pracowników, wyliczania wynagrodzeń, generowania list płac, itd.
Pakiet Przedsiębiorcy w PC-WORLD 07/2012(2012-07-01)
Programy Pakiet Przedsiębiorcy zostały opisane i wysoko ocenione w najnowszym numerze miesięcznika PC-WORLD. Na płycie DVD dołączanej do magazynu znalazły się również Instalatory naszych programów.
Wprowadzenie wersji 2.x.x(2012-03-01)
Kolejne wersje naszych programów otrzymają numery wersji rozpoczynające się od 2.x.x. Wynika to ze zmiany kompilatora w której budowane są nasze programy. Wraz ze zmianą programy zyskają nowocześniejszy wygląd niektórych elementów oraz możliwość zmiany "skórek" programu.
Pakiet Przedsiębiorcy w PC-WORLD 02/2012(2012-02-01)
Programy Pakiet Przedsiębiorcy zostały opisane i wysoko ocenione w najnowszym numerze miesięcznika PC-WORLD. Na płycie DVD dołączanej do magazynu znalazły się również Instalatory naszych programów.
Artykuł o Budżecie Domowym w PC-WORLD(2011-10-01)
Nasz program Budżet Domowy został opisany w numerze 10/2011 miesięcznika PC-WORLD. Artykuł dotyczył porównania dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie kontroli wydatków domowych.
Wprowadzenie programów mobilnych(2011-07-05)
Dla mobilnych Użytkowników, którzy często przemieszczają się pomiędzy firmą, domem, a klientem oraz którzy cenią sobie bezpieczeństwo i poufność danych i którzy w każdej chwili chcą mieć wgląd do swoich danych i możliwość korzystania z aplikacji mamy do zaoferowania programy w wersjach portable na Pendrive.
Sprzedaż i Magazyn - nowy program do pobrania(2011-02-15)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program Sprzedaż i Magazyn służący do obsługi sprzedaży oraz magazynu przeznaczony dla firm będących płatnikami VAT oraz dla zwolnionych z VAT.
Mała Księgowość - nowy program do pobrania(2010-09-15)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program Mała Księgowość pozwalający na prowadzenie księgowości w formie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego.
Uruchomienie zintegrowanego systemu zgłoszeń(2010-08-24)
Nasze programy zostały wyposażone w system szybkiego zgłaszania błędów oraz sugestii nowych funkcjonalności. Zgłoszone błędy i sugestie trafiają od razu do osób odpowiedzialnych za rozwój poszczególnych programów i dbających o ich jakość.
Podstrony:
1
2
3
4
5