Strona główna » Najczęściej zadawane pytania (FAQ) » Pytania wspólne dla wszystkich programów

Pytanie: Muszę sformatować dysk i przeinstalować system operacyjny. Jak zachować program wraz z danymi?

POBIERZ PROGRAMY
POBIERZ PROGRAMY
Odpowiedź: Aby prawidłowo zachować dane i program podczas formatowania dysku i przeinstalowywania Windows należy:

- Wykonać eksport bazy danych (Dane - Eksport bazy danych do pliku...) i zapisać powstały plik w wiadomym miejscu na dysku lub zewnętrznym nośniku danych.

- Po sformatowaniu dysku należy zainstalować najnowszą wersję programu pobierając ją ze strony www.pakietprzedsiebiorcy.pl/download.

- Po ponownym zainstalowaniu programu należy dokonać importu, wyeksportowanego wcześniej pliku (Dane - Import bazy danych z pliku...).

- Aktywować program na nowym systemie posługując się posiadanymi kluczami aktywacyjnymi. Do aktywacji wymagane jest połączenie z Internetem. W przypadku braku możliwości aktywacji należy skontaktować się z producentem oprogramowania korzystając z formularza kontaktu.

Uwaga! Wykonanie ponownej instalacji w ten sposób możliwe jest tylko dla użytkowników posiadających ważne aktualizacje. Czyli dla użytkowników, dla których nie upłynął jeszcze rok od zakupu licencji lub którzy po roku wykupili aktualizacje. W przypadku nie posiadania ważnych aktualizacji po reinstalacji programu do najnowszej wersji nie będzie możliwa jego aktywacja, ze względu na brak prawa do korzystania z danej wersji.