O aplikacji

Wirtualny Inwestor to aplikacja pod Windows dzięki, której możesz nauczyć się grać na giełdzie nie ponosząc strat w wyniku własnego niedoświadczenia. Pomyśl tylko ile możesz stracić pieniędzy zanim nabierzesz wprawy i staniesz się doświadczonym inwestorem!

Wirtualny Inwestor umożliwi Ci wykonywanie wirtualnych transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki niemu będziesz mógł fikcyjnie handlować akcjami za wirtualne pieniądze w oparciu o kursy aktualizowane na bieżąco przez Internet. Sprawdzisz ile mógłbyś zarobić inwestując w akcje na prawdziwej giełdzie.

Wirtualny Inwestor to narzędzie nie tylko dla początkujących graczy, ale także dla doświadczonych inwestorów. Dzięki niemu będziesz mógł na bieżąco śledzić ceny akcji oraz analizować wykresy zmian kursów pojedynczych spółek oraz całych indeksów giełdowych. Błyskawicznie wygenerujesz wykresy dzienne oraz okresowe. Dzięki opcji notowań archiwalnych uzyskasz dostęp do sprzed lat. Wszelkie dane będziesz mógł wyeksportować do różnych formatów plików co pozwali na wykorzystanie ich w aplikacjach do analizy technicznej. Zakupione akcje możesz przydzielić do dowolnie definiowanych portfeli dla których możesz z osobna obliczać zyski jakie uzyskałeś obracając akcjami na GPW.
POBIERZ PROGRAM

Funkcjonalności

POBIERZ PROGRAM

Galeria ekranów

Ostatnie zmiany

Uaktualniono harmonogram dni bez sesji giełdowych w 2015 roku.

SzczegółySzczegóły
ListaPełna lista zmian