Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2022 » Wersja 5.395.2022

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 5.395.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 7. października 2022)

W Konfiguracji w zakładce "Księgowanie" po naciśnięciu przycisku wyboru pliku dla pola "Lokalizacja bazy danych" umożliwiono wskazanie dowolnego pliku bazy danych (*.mdb), a nie tak jak to było dotychczas tylko i wyłącznie database.mdb. Zmiana podyktowana jest wprowadzeniem wielofirmowości we wszystkich aplikacjach Pakiet Przedsiębiorcy i związana z tym potencjalna konieczność wskazywania różnych baz danych.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.396.2022 z dnia 13. października 2022

    Umożliwiono umieszczanie na fakturach w danych sprzedawcy numeru GLN (Global Location Number). Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.394.2022 z dnia 30. września 2022

    Umożliwiono sporządzenie wydruku faktury walutowej, eksportowej lub dostawy wewnątrzwspólnotowej w języku włoskim. Wyboru języka dokonuje się na oknie potwierdzenia wydruku. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji