Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2022 » Wersja 5.390.2022

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 5.390.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 26. sierpnia 2022)

  • Usprawniono mechanizmy automatycznego księgowania dokumentów w procedurze VAT-OSS do programów Księga, Ryczałt i Mała Księgowość. W przypadku zastosowania zagranicznych stawek VAT na dokumentach w programach księgowych automatycznie dodawane są dodatkowe stawki VAT w Słowniki - Dodatkowe stawki VAT...
  • Wprowadzono poprawkę w opcji generowania faktur na podstawie transakcji Allegro polegającą na stosowaniu domyślnej jednostki miary "szt." w przypadku braku w bazie towarów i usług kartoteki odpowiadającej sprzedanemu na Allegro towarowi.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.391.2022 z dnia 30. sierpnia 2022

    Poprawiono stabilność aplikacji. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.389.2022 z dnia 11. sierpnia 2022

    Wprowadzono poprawki w działaniu chmury do zdalnej synchronizacji danych oraz wprowadzono mechanizmy przyśpieszające operacje klonowania oraz usuwania dokumentów oraz generowania rejestrów VAT sprzedaży i zakupów. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji