Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2021 » Wersja 5.364.2021

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 5.364.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 19. listopada 2021)

  • Umożliwiono wysyłkę plików JPK z użyciem podpisu SimplySign wydawanego przez Certum. Dotychczas podpisywanie i wysyłka JPK podpisanych tymże podpisem nie było możliwe.
  • W instalatorach w nowych bazach danych zmieniono listę predefiniowanych form płatności mających na celu dostosowanie ich do e-fakturowania (faktury ustrukturyzowanej). Na tę chwilę e-faktura przewiduje następujące formy płatności: gotówka, karta, bon, czek, kredyt, przelew, mobilna lub inna.
  • Uaktualniono adresy urzędów skarbowych dla Poznania.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.365.2021 z dnia 26. listopada 2021

    Zmieniono algorytm podpisywania plików JPK z SHA-1 na SHA-256. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.363.2021 z dnia 13. listopada 2021

    Do zestawień dodano cztery nowe raporty: wartości sprzedaży oraz zakupów według kontrahentów z NIP i wartość sprzedaży oraz zakupów wg stawek VAT. Ponadto wprowadzono nowy wzór druku UPO zgodny ze w wersji 7. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji