Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2021 » Wersja 5.361.2021

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 5.361.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 22. października 2021)

Wprowadzono udogodnienie polegające na możliwości nawigowania po tabeli danych klawiszami kursora (strzałki góra, dół) oraz Home i End w przypadku gdy aktywne jest pole filtru tekstowego, kursor znajduje się w polu "Słowo" i odbywa się wpisywanie.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.362.2021 z dnia 28. października 2021

    Umożliwiono przypisanie krajów oraz określenie stawek podstawowych w słowniku stawek VAT oraz wprowadzono mechanizm polegający na podpowiadaniu podstawowych stawek VAT w zależności od kraju do jakiego wystawiany jest dokument. Ponadto dodano zestawienia sprzedaży oraz zakupów w rozbiciu na stawki VAT. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.360.2021 z dnia 8. października 2021

    Wprowadzono nowy zestaw ikon dla przycisków oraz przeprowadzono aktualizację bazy kodów pocztowych. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji