Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2021 » Wersja 4.335.2021

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.335.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 22. stycznia 2021)

Umożliwiono generowanie faktur detalicznych na podstawie transakcji Allegro. Opcja generująca faktury na podstawie aukcji znajduje się pod prawym przyciskiem myszy pod opcją "Fakturuj transakcje Allegro...". Po wybraniu aukcji do zafakturowania możliwe jest teraz utworzenie faktury detalicznej.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.336.2021 z dnia 5. lutego 2021

    Umożliwiono zmianę interfejsu programu na język angielski lub ukraiński oraz umożliwiono umieszczanie na dokumentach numeru EORI. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.334.2021 z dnia 15. stycznia 2021

    Usprawniono algorytm generujący faktury na podstawie aukcji Allegro oraz wprowadzono poprawki w części programu odpowiedzialnej za generowanie plików JPK_V7M oraz JPK_V7K. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji