Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2020 » Wersja 4.317.2020

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.317.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 18. września 2020)

 • W Konfiguracji w zakładce "Styl druku dokumentów" dodano opcję "Umieszczaj na wydrukach oznaczenia stosowane na potrzeby JPK_V7M i JPK_V7K" (domyślnie wyłączona). Włączenie opcji powoduje umieszczanie na wydrukach dokumentów sprzedażowych informacji odnośnie oznaczenia dowodu sprzedaży, oznaczenia dotyczącego dostawy i świadczenia usług (GTU) oraz oznaczenia odnośnie procedur.
 • Z rejestru sprzedaży zawierającego dobowe i miesięczne raporty fiskalne wykluczono paragony zawierające numery NIP.
 • Wprowadzono opcję automatycznego oznaczania dowodu sprzedaży na potrzeby JPK_V7M lub JPK_V7K w zależności od rodzaju wystawianego dokumentu.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.318.2020 z dnia 25. września 2020

  Podczas dodawania pozycji dla not obciążeniowych umożliwiono wybór tytułu obciążenia z bazy towarów i usług. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.316.2020 z dnia 11. września 2020

  Na potrzeby tworzenia nowych raportów JPK_V7M oraz JPK_V7K umożliwiono przypisanie towarom i usługom pod jaki kod klasyfikacji GTU podpada oraz jakim podlega procedurom. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2023
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji