Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2020 » Wersja 4.316.2020

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.316.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 11. września 2020)

Na potrzeby tworzenia nowych raportów JPK_V7M oraz JPK_V7K umożliwiono przypisanie towarom i usługom pod jaki kod klasyfikacji GTU podpadają oraz jakim procedurom podlegają. Na oknie dodawania lub edycji towarów i usług dodano zakładkę "Oznaczenia" zawierającą rozwijane listy wyboru "GTU" oraz "Procedura". W zależności od tego z jakim GTU oraz procedurą znajdą się towary lub usługi na dokumencie z takimi kodami będą ewidencjonowane na raportach JPK_V7M oraz JPK_V7K.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.317.2020 z dnia 18. września 2020

    Umożliwiono umieszczanie na wydrukach dokumentów sprzedażowych oznaczeń dowodów, GTU oraz stosowanych procedur. Ponadto wykluczono z dobowych i miesięcznych raportów fiskalnych paragony zawierające NIP oraz wprowadzono mechanizm automatycznego oznaczania dowodu sprzedaży na potrzeby JPK_V7M i JPK_V7K. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.315.2020 z dnia 4. września 2020

    Umożliwiono tworzenie faktur sprzedażowych na podstawie faktur zakupowych wystawionych różnym kontrahentom. Ponadto zmieniono moment księgowania faktur RR do rejestru VAT zakupów w przypadku integracji programu z którymś z programów księgowych Pakiet Przedsiębiorcy: Księga, Ryczałt lub Mała Księgowość. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji