Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2020 » Wersja 3.292.2020

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 3.292.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 6. lutego 2020)

  • W Słowniki - Ustawienia dokumentów - Dodaj... lub Zmień... dodano pole "Dodatkowa informacja wymagana przepisami". Kolumnę o takiej samej nazwie dodano na liście danych w ustawieniach dokumentów. Definiuje ona dodatkowe uwagi na dokumentach, które dotąd były predefiniowane. Są to takie informacje jak np. "Sprzedawca zwolniony podmiotowo z podatku VAT (podatku od towarów i usług) na podstawie art. 113 ust. 1 i 9 ustawy o podatku od towarów i usług" w przypadku rachunków, "Dokument nie stanowi faktury w rozumieniu ustawy o podatku od towarów i usług" w przypadku faktur proforma lub "Podatek rozlicza nabywca" w przypadku faktur odwrotne obciążenie.
  • Na oknie dodawania lub edycji kontrahenta w zakładce "Indywidualne warunki" dodano przełącznik "Stosuj podzieloną płatność". Na liście kontrahentów natomiast kolumnę nazwano "Split payment". W przypadku zaznaczenia stan tej kolumny kopiowany jest na dokument do parametru o tej samej nazwie.

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji