Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2019 » Wersja 3.260.2019

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 3.260.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 26. lutego 2019)

  • Dodano kolumnę z kodem kreskowym towaru na oknach "Zestawienie sprzedaży i zakupów według pozycji dokumentów" oraz "Zestawienie towarów sprzedanych lub zakupionych od kontrahenta" dostępnych spod prawego przycisku myszy spod okien odpowiednio "Rejestr faktur" oraz "Kontrahenci".
  • W Konfiguracji w zakładce "Drukarka fiskalna" dodano opcję "Wysyłaj numery systemowe do drukarki" umożliwiającą włączenie lub wyłączenie wysyłania do drukarki fiskalnej informacji o numerze dokumentu w programie, który to numer drukowany jest na paragonie pod postacią numeru systemowego.
  • Dodano informację o rodzaju dokumentu na belce tytułowej okna dodawania lub edycji dokumentu.
  • Wprowadzono udogodnienie polegające na domyślnym ustawianiu na oknie dodawania towaru lub usługi kategorii ustawionej w nadrzędnym oknie "Towary i usługi". Zmiana ma na celu przyśpieszenie i ułatwienie tworzenia listy towarów i usług.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.261.2019 z dnia 8. marca 2019

    Poprawiono stabilność oraz ergonomiczność aplikacji. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.259.2019 z dnia 8. lutego 2019

    Dodano zestawienie sprzedaży i zakupów według pozycji dokumentów oraz umożliwiono użycie innych form płatności niż gotówka na paragonach drukowanych przez drukarki fiskalnej pracujące na protokole Thermal. Ponadto na wydrukach paragonów z drukarek fiskalnych dodano informację o numerze paragonu.  Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji