Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2017 » Wersja 3.212.2017

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 3.212.2017

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 30. czerwca 2017)

  • Na oknie dodawania lub edycji wpłaty lub wypłaty w widoku "Rozliczenia" dodano opcję "Rozliczenie za dokumenty handlowe" (domyślnie zawsze włączoną). Wyłączenie opcji pozwala na zapis wpłaty lub wypłaty bez wiązania jej z dokumentami handlowymi wystawionymi w programie. Funkcjonalność ma na celu umożliwianie dodawanie wpłat i wypłat nie powiązanymi z dokumentami (np. wypłat dla pracowników).
  • W przypadku niezdefiniowania dla danego towaru domyślnej kolumny księgowania dla kosztów i użycia tego towaru na fakturze VAT-RR pozycja taka tejże faktury zostanie zaksięgowana domyślnie do kolumny księgi "Zakup towarów handlowych i materiałów wg cen zakupu".

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.213.2017 z dnia 11. lipca 2017

    Wyłączono opcjonalnie podsumowywanie na liście dokumentów faktur do paragonów oraz dodano przycisk umożliwiający ponowne wymuszenie naliczenia stanów magazynowo-ilościowych na dany dzień. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.211.2017 z dnia 20. czerwca 2017

    Umożliwiono fiskalizację faktur walutowych, eksportowych i dostaw wewnątrzwspólnotowych oraz rachunków. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji