Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2017 » Wersja 3.195.2017

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 3.195.2017

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 2. lutego 2017)

  • Umożliwiono usuwanie wpisów z rejestru wysłanych dokumentów JPK dostępnego z poziomu menu głównego "Dane" na oknach "Rejestr faktur", "Towary i usługi", "Rejestr VAT".
  • Umożliwiono wydrukowanie urzędowego poświadczenia odbioru (UPO) dla wysłanych i poprawnie przetworzonych dokumentów JPK. UPO dostępne jest na oknie "Rejestr wysłanych dokumentów JPK" pod przyciskiem "Pobierz UPO".
  • Umożliwiono zdefiniowanie własnej nazwy dla sprzedawcy, nabywcy i adresata dla dokumentów sprzedaży. Zmiany oznaczeń na wydrukach można dokonać w Konfiguracji w zakładce "Ustawienia druku dokumentów".

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.196.2017 z dnia 11. lutego 2017

    Umożliwiono drukowanie faktur walutowych, faktur eksportowych oraz dostaw wewnątrzwspólnotowych w języku szwedzkim. Język wydruku można wybrać z listy rozwijanej "Język na wydruku" dostępnej na oknie potwierdzenia wydruku. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.194.2017 z dnia 19. stycznia 2017

    Poprawiono stabilność, ergonomiczność i szybkość działania aplikacji. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji