Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2013 » Wersja 2.73.2013

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 2.73.2013

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 3. stycznia 2013)

  • Przy korzystaniu z opcji importu danych wprowadzono okno dialogowe z pytaniem czy na pewno dokonać importu danych.
  • W Konfiguracji w zakładce "Styl druku dokumentów" zmieniono nazwę parametru z "Drukuj dodatkowe zestawienie VAT w złotówkach na fakturach walutowych" na "Drukuj dodatkowe zest. VAT w złotówkach i kurs walutowy na fakturach walutowych". Wyłączenie parametru skutkuje usunięciem z wydruku faktur walutowych dodatkowego zestawienia VAT w złotówkach oraz informacji o kursie i całkowitej kwoty do zapłaty w złotówkach.
  • W Konfiguracji w zakładce zmieniono nazwę parametru z "Stopka na wydruku faktury VAT marża" na "Procedura marży dla faktur VAT marża". Wartość ustawiona w tym parametrze skutkuje zmianą nazwy dokumentu na wydruku.
  • Z nazw dokumentów wyeliminowano opcjonalnie wyraz "VAT". Powrót do nazw sprzed zmian możliwy jest poprzez edycję nazw dokumentów w Słowniki - Ustawienia dokumentów - [ rodzaj dokumentów ] - Zmień - "Nazwa dokumentu" oraz "Nazwa dokumentu na wydruku".
  • Do wydruków faktur proforma dodano w stopce informację "Faktura proforma nie jest dowodem księgowym i nie należy jej księgować".

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji