Strona główna » Historia zmian w programach » Ryczałt » Rok 2022 » Wersja 5.363.2022

Ryczałt - zmiany w wersji 5.363.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 11. lutego 2022)

  • W Konfiguracji w zakładce w zakładce "Ryczałt i podatek od przychodów" dodano przełącznik "Jako podstawę zdrowotnego stosuj przychód z poprzedniego roku podatkowego". Zaznaczenie przełącznika powoduje, że podstawa do wyliczenia składki zdrowotnej w Podatki - Składki ZUS - Dodaj lub Zmień... wyliczana jest na podstawie ewidencji przychodów z poprzedniego roku podatkowego. Powoduje to także oznaczenie odpowiednich pól w generowanym dla Płatnika lub ZUS PUE pliku KEDU.
  • Na oknie dodawania lub edycji składek ZUS za dany miesiąc (Podatki - Składki ZUS - Dodaj lub Zmień...) w sekcji "Składka na ubezpieczenie zdrowotne" dodano pole "Podstawa [zł]". Wpisanie podstawy zdrowotnego powoduje przeliczenie wysokości składki zdrowotnej w polu "Wysokość składki [zł]". Wyliczana wysokość składki zależy od przychodu w bieżącym lub poprzednim roku podatkowym.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.364.2022 z dnia 17. lutego 2022

    Wprowadzono poprawki w strukturze pliku wymiany danych pomiędzy Ryczałtem, a Płatnikiem (KEDU). Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.362.2022 z dnia 4. lutego 2022

    Wprowadzono poprawki w częściach programu odpowiedzialnych za generowanie ustrukturyzowanej e-faktury oraz nowej wersji JPK_V7 (2). Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji