Strona główna » Historia zmian w programach » Ryczałt » Rok 2021 » Wersja 5.356.2022

Ryczałt - zmiany w wersji 5.356.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 29. grudnia 2021)

Na oknie dodawania lub edycji dokumentu w rejestrze VAT sprzedaży w zakładce "VAT OSS" dodano suwak umożliwiający wygodne przesuwanie niewidocznych pól ze kwotami netto, VAT, brutto w sekcji. Suwak widoczny jest wyłącznie przy dużej ilości dodatkowych stawek VAT nie mieszczących się w okienku. Aby zakładka "VAT-OSS" była widoczna muszą być zdefiniowane dodatkowe stawki VAT w Słowniki - Dodatkowe stawki VAT...

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.357.2022 z dnia 7. stycznia 2022

    Zmodyfikowano pliki JPK_V7M, JPK_V7K oraz JPK_EWP dostosowując do nowych wersji schematów XSD obowiązujących od 2022 roku. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.355.2022 z dnia 17. grudnia 2021

    Na oknie dodawania lub edycji składek ZUS dodano przycisk przeliczający na nową wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji