Strona główna » Historia zmian w programach » Ryczałt » Rok 2021 » Wersja 4.337.2021

Ryczałt - zmiany w wersji 4.337.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 6. lipca 2021)

Wprowadzono mechanizm weryfikacji aktualności danych kontrahenta podczas wybierania kontrahentów z listy na oknach dodawania lub edycji dokumentów w rejestrach VAT sprzedaży i zakupów. W przypadku wskazania kontrahenta z listy pobierane są aktualne dane z bazy REGON, które porównywane są z danymi zapisanymi w bazie. W przypadku wykrycia różnic program proponuje automatyczne uaktualnienie danych.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.338.2021 z dnia 17. lipca 2021

    Uaktualniono formularz VAT-8 do wersji 11 oraz dodano na rejestrze VAT zakupy kolumny z informacją, że dokument dotyczy środka trwałego lub importu. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.336.2021 z dnia 30. czerwca 2021

    Usprawniono działanie sterownika bazy danych skutkujące poprawą stabilności i szybkości dostępu do danych. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji