Strona główna » Historia zmian w programach » Ryczałt » Rok 2021 » Wersja 4.317.2021

Ryczałt - zmiany w wersji 4.317.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 22. stycznia 2021)

  • Wprowadzono obsługę plików JPK_EWP w wersji 2 stanowiącej ewidencję przychodów. Nowa struktura generowana jest dla okresów począwszy od stycznia 2021. Dla wcześniejszych okresów generowana jest stara wersja plików. Plik JPK_EWP można wygenerować wybierając z głównego menu opcję Dane - Utwórz Jednolity Plik Kontrolny (JPK_EWP)..., a następnie wybierając "Ewidencja przychodów (JPK_EWP)".
  • Uzupełniono składkę zdrowotną za styczeń 2021 w Podatki - Składki ZUS - Składki - 2021... oraz uzupełniono tabelę pozostałych składki ZUS za miesiące od lutego do grudnia.

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.