Strona główna » Historia zmian w programach » Ryczałt » Rok 2019 » Wersja 3.271.2020

Ryczałt - zmiany w wersji 3.271.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 19. grudnia 2019)

  • Umożliwiono oznaczanie dokumentów z metodą podzielonej płatności w rejestrze VAT sprzedaży. Na oknie edycji dokumentu w rejestrze VAT sprzedaży dodano przełącznik "Metoda podzielonej płatności".
  • Zaktualizowano formularz VAT-8 do wersji 10.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.272.2020 z dnia 10. stycznia 2020

    Umożliwiono zdefiniowanie w Konfiguracji indywidualnego numeru mikrorachunku podatkowego oraz uaktualniono składki ZUS obowiązujące za styczeń 2020. Ponadto umożliwiono wygenerowanie i wydrukowanie formularza PIT-28 za rok 2019 oraz umożliwiono skonfigurowanie programu do korzystania z tzw. "małego ZUS". Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.270.2019 z dnia 3. grudnia 2019

    Uaktualniono deklaracje VAT-7 do wersji 20 w przypadku firm rozliczających podatek od towarów i usług miesięcznie i do wersji 14 w przypadku firm rozliczających się kwartalnie. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji