Strona główna » Historia zmian w programach » Ryczałt » Rok 2019 » Wersja 3.269.2019

Ryczałt - zmiany w wersji 3.269.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 22. listopada 2019)

Dla firm będących płatnikami podatku VAT dodano okno "Inne dokumenty kontrahenta" zawierające uproszczoną listę wszystkich dokumentów wystawionych danemu kontrahentowi. Lista zawiera wyłącznie daty wystawienia, numery dokumentów oraz kwoty brutto dokumentów, a także zakładki w których można wybrać dokumenty: VAT sprzedaż lub VAT zakupy. Listę można wywołać spod prawego przycisku myszy z zaznaczonym kontrahentem z poziomu okna "Kontrahenci" lub z poziomu okien "VAT sprzedaż" lub "VAT zakupy" z zaznaczonym dokumentem. W przypadku wywołania opcji z poziomu okna innego niż "Kontrahenci" uzyskuje się listę innych dokumentów wystawionych danemu kontrahentowi jak dokument spod, którego opcja została wywołana.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.270.2019 z dnia 3. grudnia 2019

    Uaktualniono deklaracje VAT-7 do wersji 20 w przypadku firm rozliczających podatek od towarów i usług miesięcznie i do wersji 14 w przypadku firm rozliczających się kwartalnie. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.268.2019 z dnia 14. listopada 2019

    Wprowadzono zmiany w części programu odpowiedzialnej za wyliczanie miesięcznego ryczałtu. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji