Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2023 » Wersja 6.340.2023

Rachunek - zmiany w wersji 6.340.2023

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 21. maja 2023)

  • W Konfiguracji w zakładce "Dokumenty" dodano opcję "Po dodaniu pozycji do dokumentu proponuj zapis towaru lub usługi do bazy danych". Opcja domyślnie jest wyłączona. Jeśli opcja jest włączona to w przypadku gdy dodawany jest rachunek dla kontrahenta nie wskazanego z listy to przy zapisie wyświetlany jest komunikat z propozycją dodania kontrahenta do spisu.
  • Umożliwiono wyświetlenie uwag do rachunków w widoku danych na oknie "Rejestr rachunków". Kolumnę "Uwagi" można włączyć przy użyciu opcji "Widok".

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.