Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2023 » Wersja 6.332.2023

Rachunek - zmiany w wersji 6.332.2023

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 28. lutego 2023)

Do wydruku aktualnych widoków dodano informacje o włączonych filtrach czyli np. zakresie ustawionych dat w przypadku wydruku rejestru rachunków lub kontrahenta w przypadku wydruku należności. Wydruk aktualnego widoku dostępny jest na wszystkich widokach danych pod prawym przyciskiem myszy lub na pasku przycisku pod przyciskiem "Drukuj".

  • Zmiany w późniejszej wersji 6.333.2023 z dnia 3. marca 2023

    Przywrócono możliwość generowania wypełnień nagłówków tabel w formie gradientu oraz uproszczono włączanie i wyłączanie widoczności kolumn w widokach danych oraz w konfiguracji kolumn na wydruku. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 6.331.2023 z dnia 23. lutego 2023

    @@Wprowadzono modyfikacje podglądu wydruku polegające na urealnieniu podglądu z fizycznym wydrukiem oraz zastosowano poprawki mające na celu poprawę ergonomiczności.  Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji