Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2023 » Wersja 6.324.2023

Rachunek - zmiany w wersji 6.324.2023

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 9. stycznia 2023)

Umożliwiono we wszystkich polach w programie typu "E-mail" wprowadzenie kilku adresów z zachowaniem funkcji sprawdzania poprawności adresu. Separatorem może być spacja, przecinek lub średnik. W przypadku gdy wpisanych jest kilka e-maili w polu odbiorcy na oknach wysyłki e-maila wiadomość jest wysyłana do wszystkich wskazanych adresatów.

  • Zmiany w późniejszej wersji 6.325.2023 z dnia 13. stycznia 2023

    Umożliwiono zdefiniowanych stałej treści wiadomości e-mail dla poszczególnych rodzajów wydruków. Możliwe jest stosowanie tagów, które podczas wysyłki zastępowane są danymi z bazy danych. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 6.323.2023 z dnia 1. stycznia 2023

    Umożliwiono szybkie generowanie dokumentu JPK_FA z poziomu okna dokumentów. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji