Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2022 » Wersja 5.293.2022

Rachunek - zmiany w wersji 5.293.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 24. marca 2022)

Wprowadzono możliwość stosowania meta tagów w treściach wiadomości e-mail, pod które podczas wysyłki podstawiane są określone elementy wysyłanego rachunku. Jest to opcja przydatna w przypadku zdefiniowania stałej treści wiadomości. Stałą treść wiadomości, która podstawia się przy użyciu opcji wysyłki dokumentu e-mailem można zdefiniować w Konfiguracji w zakładce "Kontrahenci". Poniżej znajduje się lista dostępnych tagów. Użycie, któregoś z tagów podanych na poniższej liście powoduje zamianę go na określony element lub wartość wysyłanego rachunku:

%NUMER% - Numer rachunku
%MIEJSCE_WYSTAWIENIA% - Miejsce wystawienia
%OSOBA_WYSTAWIAJACA% - Osoba wystawiająca
%DATA_WYSTAWIENIA% - Data wystawienia
%DATA_SPRZEDAZY% - Data sprzedaży
%PLATNOSC_IDENTYFIKATOR% - Forma płatności
%DATA_TERMIN% - Termin płatności
%WARTOSC% - Suma
%WARTOSC_WALUTA% - Suma w walucie
%WALUTA_IDENTYFIKATOR% - Identyfikator waluty
%WALUTA_SYMBOL% - Symbol waluty
%BANK% - Bank
%KONTO% - Numer rachunku bankowego
%UWAGI% - Uwagi

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT
Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą KSeF i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji